choinki24.com.pl

Siatka do pakowania choinek Warszawa i mazowieckie

Zapytaj i zamów siatkę do pakowania choinek

Prowadzimy sprzedaż świerka pospolitego, jodły kaukaskiej i świerku srebrnego w hurcie w Warszawie i na terenie województwa mazowieckiego. Każdy egzemplarz owijamy specjalną siatką do pakowania. Oferowana siatka jest wykonana z żyłki monofilamentowej, dla uzyskania maksymalnego bezpieczeństwa i ochrony każdego egzemplarza przed mechanicznym uszkodzeniem. Jesteśmy gwarantem jakości sprzedawanych drzewek i siatek, którymi są owijane.

Siatka NT Ø 45 cm – najlepszy sposób pakowania choinki

Siatka wykonana z żyłki monofilamentowej jest niezwykle solidna. To najlepsze rozwiązanie, dla bezpiecznego transportu zakupionych w hurcie drzewek choinkowych. Wybieramy tylko najlepsze jakościowo siatki, co gwarantuje bezproblemowy przewóz. Siatka umożliwia, zarówno ręczne, jak i maszynowe pakowanie zakupionych drzewek choinkowych. To najlepszy sposób, aby jodłę kaukaską, świerk pospolity czy świerk srebrny włożyć do samochodu czy bagażnika, unikając ryzyka zabrudzenia tapicerki czy zniszczenia drzewka.

Umożliwiamy dystrybucję na terenie województwa mazowieckie, ale również na terenie całej Polski. Dzięki czemu oferowane przez nas świerki srebrne w hurcie będą ozdobą mieszkań, biur i przestrzeni użytkowych. I mamy nadzieję, że po sezonie również ogrodów. 

Oferowana siatka monofilamentowa nadaje się do sklepu ogrodniczego i tymczasowego punktu sprzedaży choinek. Dla uzyskania najlepszej solidności jest dodatkowo wzmocniona, dzięki czemu nie ma ryzyka jej zerwania podczas pakowania czy transportu oraz splątania. Wskazana siatka przeznaczona jest na tubę o średnicy do 45cm, zaś każdy jej rękaw ma 300m długości. Dzięki czemu jest bardzo wydajna.

Parametry siatki

  • Typ splotu: LZ (najmocniejszy splot)
  • Średnica: 45cm
  • Długość rękawa: 300m
  • Waga jednego rękawa: 2,2kg
  • Łączna długość w pakiecie: 3000m
  • Kolor: biały
  • Rodzaj włókna: monofilament (żyłka)
  • Przystosowana do ręcznego oraz maszynowego pakowania

Siatka NT Ø 45 cm cena i warunki zakupu

Siatka monofilamentowa jest niezbędna w procesie pakowania ręcznego lub maszynowego drzewek choinkowych. W asortymencie posiadamy solidną siatkę w rozmiarze 45 cm. 

Zapytaj i zamów siatkę do pakowania choinek