choinki24.com.pl

Choinki hurt Ryszkowa Wola - jodła kaukaska,
świerk pospolity formowany i świerk srebrny

Skontaktuj się z nami

Dostępne choinki - Ryszkowa Wola

Działamy od lat, co przekłada się na długofalowe relacje i zadowolenie klientów na terenie całego kraju. Stworzyliśmy stabilną sieć dystrybucji, dzięki czemu nasze świerki pospolite, świerki srebrne czy jodły kaukaskie w hurcie mogą gościć w okresie świąt w wielu domach, biurach oraz innej przestrzeni użytkowej. Stawiamy na korzyści współpracy doświadczane z obu stron. Posiadamy trzy magazyny, w tym jeden w Ryszkowej Woli.

Choinki hurtowa sprzedaż Ryszkowa Wola - zamów już dzisiaj!

Docieramy z drzewkami choinkowymi w hurcie na terenie Ryszkowej Woli i całego województwa podkarpackiego, zarówno do sklepów, jak i tymczasowych stoisk sprzedających drzewka choinkowe w okresie przedświątecznym. Dokładamy starań, aby każdy egzemplarz, który trafia do sprzedaży cechował się najwyższą jakością. Poszczególny gatunek drzewka choinkowego można zamówić telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie.

Jodła kaukaska hurt Ryszkowa Wola – cięta i w donicy

Jodła kaukaska w hurcie w Ryszkowej Woli dostępna jest kilku wariantach oraz wymiarach. Najlepszą odmianą są jodły kaukaskie w klasie ekstra. Dystrybuowane są na terenie Ryszkowej Woli i województwa podkarpackiego w dwóch wymiarach –  2,0-2,5 m i 2,5-3,0 m wysokości. 

Klasa A, czyli jodły kaukaskie standardowe, w których mogą pojawiać się niewielkie niedoskonałości, w magazynie w Ryszkowej Woli sprzedawany jest w trzech wariantach wysokości: 1,7-2,0 m, 2,0-2,5 m oraz 2,50 – 3,0 m. 

Jodły klasy B i C to drzewa choinkowe przeznaczone na bardziej masową skalę. Często spotykane w marketach. I są to najbardziej popularne warianty. Ich wysokość waha się od 1,6 do nawet 2,5 m. 

Z myślą o ponownym wykorzystaniu ściętych drzewek, dystrybuujemy w Ryszkowej Woli i na terenie województwa podkarpackiego jodłę kaukaską w donicy, która dzięki pozostawieniu żywych korzeni jest możliwa do ponownego posadzenia. 

Świerk pospolity formowany hurt Ryszkowa Wola - cięty i w donicy

Świerk pospolity cięty sprzedawany jest w magazynie w Ryszkowej Woli i okolicach w kilku wariantach. Najlepsze świerki pospolite oferujemy w klasie ekstra. W rozmiarach między 1,8 do 2,5 m wysokości. Są to drzewa pozbawione wad. 

Klasa A, czyli świerki pospolite standardowe, w których mogą pojawiać się niewielkie naturalne niedoskonałości, sprzedajemy w rozmiarze 1,80 do 2,5 m. 

Świerki pospolity w donicy dostępny jest w Ryszkowej Woli i okolicach w rozmiarze 1,0-1,3 m wysokości. Niewielkie gabaryty pozwolą wkomponować nasze drzewka do zacisza domowego, wykorzystać jako dekorację balkonu lub innej przestrzeni, w tym ogrodowej. Pozostawione żywe korzenie, umożliwiają ponowne zasadzenie. 

Plantacje jodły kaukaskiej

Świerk srebrny kłujący hurt Ryszkowa Wola - cięty i w donicach

Świerk srebrny cięty sprzedawany jest w kilku wariantach. Najwyższe świerki srebrne oferujemy w klasie ekstra. Osiągają one między 1,8 do 2,5 m wysokości. Są to drzewa pozbawione wad. Ich cena waha się między 27 a 35 zł. Klasa A, czyli świerki srebrne standardowe, w których mogą pojawiać się niewielkie niedoskonałości, sprzedajemy w jednym wariancie, a dokładnie rozmiarze 1,80 do 2,5 m. 

Świerki srebrne w donicy oferujemy w rozmiarze 1,0-1,3 m wysokości. Niewielkie gabaryty pozwolą wkomponować nasze drzewka do zacisza domowego, wykorzystać jako dekorację balkonu lub innej przestrzeni, w tym ogrodowej. 

Siatka do pakowania choinek hurtownia Ryszkowa Wola

Siatka wykonana z żyłki monofilamentowejt to gwarancja solidności. I najlepsze rozwiązanie, dla bezpiecznego transportu zakupionych w hurcie drzewek choinkowych. Oferowana na teren Ryszkowej Woli i okolic siatka monofilamentowa nadaje się do sklepu ogrodniczego i tymczasowego punktu sprzedaży choinek. Dla uzyskania najlepszej solidności jest dodatkowo wzmocniona, dzięki czemu nie ma ryzyka jej zerwania podczas pakowania czy transportu oraz splątania. Wskazana siatka przeznaczona jest na tubę o średnicy do 45 cm.

Udane i magiczne święta
z naszymi choinkami!

Zapytaj i zamów choinki

Interesuje cię wybrany wariant naszych drzewek choinkowych w hurcie?
Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, a my skontaktujemy się w celu przedstawienia oferty.