choinki24.com.pl

Choinki hurt oferta sprzedaży
Warszawa i woj. mazowieckie

Zapytaj i zamów choinki

Profesjonalna sprzedaż choinek
bożonarodzeniowych w hurcie

Choinki cięte - sprzedaż hurtowa

Zajmujemy się profesjonalną dystrybucją drzewek choinkowych ciętych w najpopularniejszych gatunkach, dostarczając wysokiej klasy: jodły kaukaskie, świerk srebrny i świerk pospolity. Tak przygotowane drzewka z zachowaniem zdrowych korzeni są możliwe do ponownego posadzenia w ogrodzie. Działamy z myślą o ekologii, dlatego naszym celem jest sadzenie, jak największej ilości nowych drzewek choinkowych. Dokładamy starań, aby poszczególny egzemplarz oferowanych drzewek cechował się najwyższą jakością.

Drzewka choinkowe cięte przygotowane są w kilku rozmiarach, aby mogły być wykorzystywane, zarówno w zaciszu domowy, biurze, jak i na większych przestrzeniach. Asortymenty dostosowany jest do wymagań klientów w atrakcyjnych cenach. Docieramy z drzewkami choinkowymi w hurcie na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego, zarówno do sklepów, jak i tymczasowych stoisk sprzedających drzewka choinkowe w okresie przedświątecznym.

Jodły kaukaskie, świerk srebrny i świerk pospolity można zamówić telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie.

Choinki w donicy - hurtowa sprzedaż w Warszawie

Jodła kaukaska w hurcie w Warszawie dostępna jest kilku wariantach oraz wymiarach. Najlepszą odmianą są jodły kaukaskie w klasie ekstra. Dystrybuowane są na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego w dwóch wymiarach – 2,0-2,5 m i 2,5-3,0 m wysokości. Ich cena waha się między 65 a 85 zł.

Klasa A, czyli jodły kaukaskie standardowe, w których mogą pojawiać się niewielkie niedoskonałości, w magazynie w Warszawie sprzedawany jest w trzech wariantach wysokości: 1,7-2,0 m, 2,0-2,5 m oraz 2,50 – 3,0 m. A ich ceny mieszczą się w przedziale 40-75 zł.

Jodły klasy B i C to drzewa choinkowe przeznaczone na bardziej masową skalę. Często spotykane w marketach. I są to najbardziej popularne warianty. Ich wysokość waha się od 1,6 do nawet 2,5 m. W zakresie cen, są to niedrogie drzewka, których cena w dystrybucji Warszawie i okolicach nie przekracza 50 zł.

Z myślą o ponownym wykorzystaniu ściętych drzewek, dystrybuujemy w Warszawie i na terenie województwa mazowieckiego jodłę kaukaską w donicy, która dzięki pozostawieniu żywych korzeni jest możliwa do ponownego posadzenia. Jej cena to 39 zł.

Największa hurtownia w Warszawie i w województwie mazowieckim

Działamy od lat, zdobywając długofalowe zaufanie naszych klientów na terenie całego kraju. To pozwoliło stworzyć nam stabilną sieć dystrybucji. A oferowane drzewka choinkowe sprzedawać w najbardziej atrakcyjnych dla klientów cenach. Stawiamy na korzyści współpracy doświadczane z obu stron. Sukcesywne działania pozwoliły nam otrzymać rangę największej hurtowni w Warszawie i województwie mazowieckim.

Łączymy jakość, ekologiczne działania z rozbudowaną logistyką, dzięki czemu współpracując z nami nie ma lipy, są jedynie wysokiej klasy drzewka choinkowe w kilku gatunkach. Współpracujemy z najlepszymi, dlatego wybieramy plantacje, które wyróżniają się wysokim standardem. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów oferując bogaty asortyment drzewek choinkowych w atrakcyjnych cenach.

Jesteśmy ekspertami, dlatego dzielimy się zdobytą przez lata wiedzą i doświadczeniem w poradniku przygotowanym dla naszych klientów i partnerów biznesowych.

Ekologiczne choinki z wyselekcjonowanych plantacji

Drzewka świąteczne to nasza specjalność. Asortyment naszego sklepu oferuje choinki cięte oraz doniczkowe kilku gatunków. Produkty dobieramy selektywnie, by dostarczać do domów, biur i innych przestrzeni użytkowych tylko najlepsze produkty. Myślimy ekologicznie, dlatego wybieramy plantacje, które wykorzystują jedynie ekologiczne metody uprawy jodły kaukaskiej (Dania, Holandia), świerka pospolitego czy świerka srebrnego (Polska i Europa).

Cel, który nam przyświeca to możliwość sadzenia, jak największej ilości nowych drzewek choinkowych, dlatego oferujemy jodłę kaukaską i inne popularne gatunki drzewek w donicy z zachowaniem zdrowego korzenia, dzięki czemu po okresie świątecznym są możliwe do ponownego zasadzenia.

Od lat oferując wysokiej klasy drzewka choinkowe tworzymy wyjątkową atmosferę świąt, której towarzyszy niezwykły zapach wskazanych drzewek.
Nasze drzewka choinkowe są wyjątkowe i ekologiczne nie bez powodu. Na ich plantacji nie używamy sztucznych nawozów. Przez co rosną w zgodzie z naturą. Przez cały okres wzrostu odwdzięczają się za pozostawienie ich w naturalnym środowisku, pochłaniając z atmosfery szkodliwy dwutlenek węgla, wytwarzając przy tym niezbędny nam tlen.

 

FAQ

Wśród najczęściej wybieranych w Polsce drzewek choinkowych są: jodła kaukaska, świerk srebrny oraz świerk pospolity. Poszczególne drzewka choinkowe różnią się się między sobą nie tylko ułożeniem igieł, ale i pielęgnacją.

Zakupione w donicy mogą zostać ponownie posadzone w ogrodzie. Niestety ze względu na klimat jodła kaukaska może nie przyjąć się po wsadzeniu jej w ogrodzie.

Sadzenie drzewka choinkowego zaczyna się od wykopania dołu o szerokości równej dwu lub trzykrotnej średnicy korzeniowej i głębokości równej wysokości bryły. Następnie sadzi się w taki sposób aby nasada pnia była częściowo widoczna.

Trzeba pamiętać, że składniki pokarmowe korzeni rozwijają się w górnej warstwie gleby, więc nie sadzi się tej rośliny zbyt nisko.

Zależne jest to do systemu korzeniowego poszczególnego drzewka. Kłopotliwe, a wręcz niemożliwe może być przyjęcie się jodły kaukaskiej, która wymaga odpowiedniego (morskiego) klimatu i gleby. Dlatego jodły kaukaskie sprowadzane są z Danii, gdzie są najbardziej sprzyjające warunki do jej uprawy.

Trzeba pamiętać, że przed ponownym wsadzeniem drzewka przebywają kilka tygodni w zamkniętym pomieszczeniu, w którym to temperatura osiąga 20 do 25 stopni, przez co choinki rozpoczynają wegetację.

Dlatego nie powinniśmy wystawiać je od razu po świętach na temperatury minusowe, ponieważ może nie przetrwać do wiosny.

Zapytaj i zamów choinki