choinki24.com.pl

Jodła kaukaska hurt Warszawa i mazowieckie

Zapytaj i zamów jodłę kaukaską

Prowadzimy sprzedaż jodły kaukaskiej w hurcie na terenie Warszawy oraz całego województwa mazowieckiego. Każdy egzemplarz owijamy specjalną siatką do pakowania. Oferowana siatka jest wykonana z żyłki monofilamentowej dla uzyskania maksymalnego bezpieczeństwa i ochrony każdego egzemplarza przed mechanicznym uszkodzeniem. Jesteśmy gwarantem jakości sprzedawanych drzewek.

Jodła kaukaska cięta - sprzedaż hurtowa

Prowadzimy sprzedaż hurtową jodły kaukaskiej w hurcie. Dla dostarczania najlepszej jakości drzewek, sprowadzamy je jedynie ze sprawdzonych plantacji mieszczących się na terenie Danii. Umożliwiamy dystrybucję jodły kaukaskiej ciętej oraz w doniczce z zachowaniem żywych korzeni. W standardzie mamy, zarówno jodły klasy ekstra pozbawione wad, jak również standardowe jodły w kilku rozmiarach, w cenach między 33 a 86 zł, zależnie od klasy i wysokości poszczególnej jodły kaukaskiej. Również osiągających 1,5 m wysokości w cenie 25 zł za sztukę z przeznaczeniem do niewielkich pomieszczeń lub małego ogrodu.

Jodła kaukaska cięta w donicy w hurcie

Jodła kaukaska to niewątpliwie wspaniałe drzewko choinkowe, które po okresie świątecznym idealnie nada się do aranżacji ogrodu lub innej przestrzeni. Z myślą o ich ponownym wykorzystaniu, oferujemy jodłę kaukaską w hurcie w doniczce. Jej żywe korzenie, które zostały pozostawione w donicy, pozwolą na jej ponowne wykorzystanie. Dzięki czemu wspomagamy sadzenie drzew i szerzymy świadomość ekologicznych rozwiązań. Unikając przy tym zmarnowania ściętych już drzewek. Cena to 39zł.

Jodła kaukaska - największa hurtownia w `Warszawie

Jesteśmy czołową hurtownią choinek w Warszawie i województwie mazowieckim. Nasza sieć dystrybucji pozwala nam na dystrybuowanie zakupionych jodeł kaukaskich w hurcie na terenie niemalże całej Polski. Nasze drzewka sprowadzamy jedynie ze sprawdzonych plantacji, dzięki czemu, każdy zamawiający ma pewność w kwestii jakości zakupionych drzewek choinkowych. Uprawianych w zgodzie ze standardami i ekologią.

Jodła kaukaska charakterystyka gatunku

Jodła kaukaska to bardzo wymagające drzewo. Do jej uprawy niezbędna jest odpowiednia pielęgnacja oraz klimat morski. Z tego względu, aby te niezwykle piękne drzewa mogły gościć w pełnej krasie w domach i przestrzeni użytkowej, sprowadzamy je z najlepszych plantacji z Danii. Na której terenach jest najbardziej sprzyjające do uprawy jodły kaukaskiej środowisko. Dzięki czemu jodły kaukaskie w hurcie, które są dostępne przez nasz sklep są najgęstsze i mają najbardziej intensywny zapach, który jest tak powszechnie uwielbiany.

Ekologiczny system uprawy jodły kaukaskiej

Ekologiczne rozwiązania są dla nas ważne. Dlatego jodły kaukaskie w hurcie oferowane przez nas, pochodzą ze sprawdzonych i ekologicznych plantacji, które zachowują wysokie standardy uprawy oraz naturalne rozwiązania. Jesteśmy pewni, że jodła kaukaska w hurcie, czy inne nasze drzewka choinkowe są wyjątkowe i ekologiczne nie bez powodu.

Na ich plantacji nie są wykorzystywane sztuczne nawozy. Dzięki czemu rosną w zgodzie z naturą. Przez cały okres wzrostu odwdzięczają się za pozostawienie ich w naturalnym środowisku, pochłaniając z atmosfery szkodliwy dwutlenek węgla, wytwarzając przy tym niezbędny nam tlen. Każdy klient, który wybierze jodły kaukaskie w hurcie, dostępne w naszej dystrybucji ma pewność, że otrzyma drzewko choinkowe wysokiej jakości.

 

 

Zapytaj i zamów jodłę kaukaską