choinki24.com.pl

Świerk srebrny kłujący hurt Warszawa i mazowieckie

Zapytaj i zamów świerka srebrnego

Prowadzimy sprzedaż świerka srebrnego w hurcie w Warszawie i na terenie województwa mazowieckiego. Każdy egzemplarz owijamy specjalną siatką do pakowania. Oferowana siatka jest wykonana z żyłki monofilamentowej dla bezpieczeństwa i ochrony każdego egzemplarza przed mechanicznym uszkodzeniem. Jesteśmy gwarantem jakości sprzedawanych drzewek.

Świerk srebrny kłujący cięty - sprzedaż hurtowa

Świerk srebrny cięty sprzedawany jest w kilku wariantach. Najwyższe świerki srebrne oferujemy w klasie ekstra. Osiągają one między 1,8 do 2,5 m wysokości. Są to drzewa pozbawione wad. Ich cena waha się między 27 a 35 zł. Klasa A, czyli świerki srebrne standardowe, w których mogą pojawiać się niewielkie niedoskonałości, sprzedajemy w jednym wariancie, a dokładnie rozmiarze 1,80 do 2,5 m. Cena takiego świerku to 26zł.
Umożliwiamy dystrybucję na terenie województwa mazowieckie, ale również na terenie całej Polski. Dzięki czemu oferowane przez nas świerki srebrne w hurcie będą ozdobą mieszkań, biur i przestrzeni użytkowych. I mamy nadzieję, że po sezonie również ogrodów.

Świerk srebrny kłujący w donicy w hurcie

W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć świerka srebrnego w hurcie w donicy. Takie rozwiązanie pozwala zaraz po okresie świątecznym na ponowne posadzenie drzewka. Dzięki czemu wspomagamy sadzenie drzew i szerzymy świadomość ekologicznych rozwiązań. Unikając przy tym zmarnowania ściętych już drzewek
Świerki srebrne w donicy oferujemy w rozmiarze 1,0-1,3 m wysokości. Niewielkie gabaryty pozwolą wkomponować nasze drzewka do zacisza domowego, wykorzystać jako dekorację balkonu lub innej przestrzeni, w tym ogrodowej. Cena świerka srebrnego w donicy w hurcie to 27zł.

Świerk srebrny - największa hurtownia w Warszawie

Jesteśmy czołową hurtownią choinek w Warszawie i województwie mazowieckim. Nasza sieć dystrybucji pozwala nam na dystrybuowanie zakupionych świerków srebrnych w hurcie na terenie niemalże całej Polski. Nasze drzewka sprowadzamy jedynie ze sprawdzonych plantacji, dzięki czemu, każdy zamawiający ma pewność w kwestii jakości zakupionych. świerków srebrnych w hurcie. Uprawianych w zgodzie ze standardami i ekologią.

Świerk srebrny kłujący charakterystyka gatunku

Cechą charakteryzującą świerk srebrny jest niebiesko-srebrnym ubarwienie igieł, które układają się promieniście dookoła pędów. Posiadają też regularny kształt. Te wszystkie walory sprawiają, że świerk srebrny jest bardzo majestatycznym drzewem. Świerk srebrny w hurcie, który dostarczamy jest również z natury odporny na szkodliwe warunki atmosferyczne. To pozwala trzymać go, zarówno w zaciszu domowym, jak i na zewnątrz. Świerk pospolity nie traci na swoim uroku przez cały rok.

Selekcjonujemy sprzedawane świerki srebrne w hur, aby do domów, biur i przestrzeni użytkowych trafiały tylko te najlepsze. Tak, aby zawsze budziły zachwyt. Wyczuwalny z daleka zapach, który potrafi utrzymać się w pomieszczeniu przez długi czas.

Świerk srebrny w hurcie, który dostarczamy sprawdza się, zarówno, jako świąteczna ozdoba ogrodu, jak i w pomieszczeniach zamkniętych. Świerk srebrny w hurcie, Warszawa dostępny na naszej stronie jest możliwy do zakupienia, jako świerk srebrny w klasie ekstra, zarówno w donicy, jak i w specjalnie zapakowanej siatce.

Ekologiczny system uprawy świerka srebrnego

Ekologiczne rozwiązania są dla nas ważne. Dlatego świerki srebrne w hurcie oferowane przez nas, pochodzą ze sprawdzonych i ekologicznych plantacji, które zachowują wysokie standardy uprawy oraz naturalne rozwiązania. Jesteśmy pewni, że świerk srebrny w hurcie, czy inne nasze drzewka choinkowe są wyjątkowe i ekologiczne nie bez powodu.
Na ich plantacji nie są wykorzystywane sztuczne nawozy. Dzięki czemu rosną w zgodzie z naturą.

Przez cały okres wzrostu odwdzięczają się za pozostawienie ich w naturalnym środowisku, pochłaniając z atmosfery szkodliwy dwutlenek węgla, wytwarzając przy tym niezbędny nam tlen. Każdy klient, który wybierze świerk srebrny w hurcie w Warszawie, dostępne w naszej dystrybucji ma pewność, że otrzyma drzewko choinkowe wysokiej jakości z bezpiecznym dostawą we wskazane miejsce

 

Zapytaj i zamów świerka srebrnego