choinki24.com.pl

Świerk pospolity formowany hurt Warszawa i mazowieckie

Zapytaj i zamów świerka pospolitego

Prowadzimy sprzedaż świerka pospolitego w hurcie w Warszawie i na terenie województwa mazowieckiego. Każdy egzemplarz owijamy specjalną siatką do pakowania. Oferowana siatka jest wykonana z żyłki monofilamentowej dla bezpieczeństwa i ochrony każdego egzemplarza przed mechanicznym uszkodzeniem. Jesteśmy gwarantem jakości sprzedawanych drzewek.

Świerk pospolity formowany cięty - sprzedaż hurtowa

Świerk pospolity cięty sprzedawany jest w kilku wariantach. Najwyższe świerki pospolite oferujemy w klasie ekstra. Osiągają one między 1,8 do 2,5 m wysokości. Są to drzewa pozbawione wad. Ich cena to 33 zł. Klasa A, czyli świerki pospolite standardowe, w których mogą pojawiać się niewielkie niedoskonałości, sprzedajemy w rozmiarze 1,80 do 2,5 m. Cena takiego świerku to 26zł.

Umożliwiamy dystrybucję na terenie województwa mazowieckiego, ale również na terenie całej Polski. Dzięki czemu oferowane przez nas świerki srebrne w hurcie będą ozdobą mieszkań, biur i przestrzeni użytkowych. I mamy nadzieję, że po sezonie również ogrodów.

Świerk pospolity formowany w donicy w hurcie

W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć świerka pospolitego w hurcie w donicy. Takie rozwiązanie pozwala zaraz po okresie świątecznym na ponowne posadzenie drzewka. Unikamy marnowania ściętych drzewek choinkowych, wspomagając promowanie ekologicznych rozwiązań.

Świerki pospolity w donicy oferujemy w rozmiarze 1,0-1,3 m wysokości. Niewielkie gabaryty pozwolą wkomponować nasze drzewka do zacisza domowego, wykorzystać jako dekorację balkonu lub innej przestrzeni, w tym ogrodowej. Cena świerka srebrnego w donicy w hurcie to 27zł.

Świerk formowany - największa hurtownia w Warszawie

Jesteśmy czołowym dystrybutorem drzewek choinkowych w Warszawie i województwie mazowieckim. Nasza sieć dystrybucji pozwala nam na dystrybuowanie zakupionych świerków pospolitych w hurcie w Warszawie i na terenie niemalże całej Polski. Nasze drzewka sprowadzamy jedynie ze sprawdzonych plantacji, dzięki czemu, każdy zamawiający ma pewność w kwestii jakości zakupionych świerków pospolitych w hurcie. Uprawianych w zgodzie ze standardami i ekologią.

Świerk pospolity formowany charakterystyka gatunku

Świerk pospolity wyróżnia się gęstym układem gałęzi i charakterystycznym zapachem. Jest to drzewko choinkowe bardzo popularne. Wymaga też odpowiedniej pielęgnacji, ponieważ jest gatunkiem łatwym w uprawie. Szczególnie pod kątem gleby przygotowanej pod jego uprawę. Wymagana dla odpowiedniego wzrostu świerku pospolitego jest przede wszystkim odpowiednia wilgotność oraz nasłonecznienie. Podłoże pod uprawę świerka pospolitego powinno być również żyzne i próchnicze.

Ekologiczny system uprawy świerka pospolitego

Ekologiczne rozwiązania są dla nas ważne. Dlatego świerki pospolite w hurcie w Warszawie oferowane przez nas, pochodzą ze sprawdzonych i ekologicznych plantacji, które zachowują wysokie standardy uprawy oraz naturalne rozwiązania. Jesteśmy pewni, że świerk pospolity w hurcie, który dystrybuujemy, czy inne nasze drzewka choinkowe są wyjątkowe i ekologiczne nie bez powodu.

Na ich plantacji nie są wykorzystywane sztuczne nawozy. Dzięki czemu rosną w zgodzie z naturą. Przez cały okres wzrostu odwdzięczają się za pozostawienie ich w naturalnym środowisku, pochłaniając z atmosfery szkodliwy dwutlenek węgla, wytwarzając przy tym niezbędny nam tlen. Każdy klient, który wybierze świerk pospolity w hurcie w Warszawie, dostępne w naszej dystrybucji ma pewność, że otrzyma drzewko choinkowe wysokiej jakości z bezpiecznym dostawą we wskazane miejsce.

Zapytaj i zamów świerka pospolitego