choinki24.com.pl

Choinki hurt oferta sprzedaży
Warszawa i woj. mazowieckie

Drzewka świąteczne to nasza specjalność. Asortyment naszego sklepu oferuje choinki cięte oraz doniczkowe kilku gatunków. Produkty dobieramy selektywnie, by dostarczać do domów, biur i innych przestrzeni użytkowych tylko najlepsze produkty. Nasza sieć logistyczna pozwala na dotarcie naszych choinek w krótkim czasie na teren całej Polski.

Drzewka choinkowe nie mają przed nami tajemnic. Zdobyta przez lata wiedza i doświadczenie pozwoliły nam zdobyć rangę eksperta w zakresie dystrybucji drzewek choinkowych. To dzięki nam w okresie świątecznym rokrocznie w wielu domach wyczuwa się naturalny zapach świerku lub jodły kaukaskiej. Tworząc tym samym wyjątkową atmosferę świąt.

Ekologiczne podejście do uprawy choinek

Wychodzimy naprzeciw trendom. Również w zakresie ekologii. Nasza plantacja choinek to alternatywa, dla wszystkich, którym nasz klimat nie pozostaje obojętnym. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jodła kaukaska czy świerk srebrny, które można u nas zakupić, były hodowane w najlepszych warunkach. I w zgodzie z zasadami ekologii.

Szczególnie, że te drzewka choinkowe, które zostały zakupione w doniczce z nienaruszonymi korzeniami, można posadzić ponownie, choćby w ogrodzie. To rozwiązanie sprawia, że jodła kaukaska czy świerk nie są tylko kilkudniową ozdobą, a otrzymują nowe życie. Dzięki czemu przyczynami się do sadzenia drzew w nowych miejscach, o które w przyszłości będą dbać pokolenia.

Nasze drzewka choinkowe są wyjątkowe i ekologiczne nie bez powodu. Na ich plantacji nie używamy sztucznych nawozów. Przez co rosną w zgodzie z naturą. Przez cały okres wzrostu odwdzięczają się za pozostawienie ich w naturalnym środowisku, pochłaniając
z atmosfery szkodliwy dwutlenek węgla, wytwarzając przy tym niezbędny nam tlen.

Plantacje jodły kaukaskiej
Ekologiczne podejście do uprawy choinek

Dlaczego my?

Ponieważ z nami nie ma lipy, za to są wysoko gatunkowe jodły kaukaskie oraz świerki srebrne, pochodzące z naszych plantacji. Odpowiednio pielęgnowane, aby nie straciły swoich naturalnych walorów. Dbamy o jakość, zarówno naszych usług, jak i oferowanych w hurcie drzewek choinkowych.

Wieloletnie doświadczenie i uznanie klientów

Działamy od lat, zdobywając długofalowe zaufanie naszych klientów na terenie całego kraju. To pozwoliło stworzyć nam stabilną sieć dystrybucji. A oferowane drzewka choinkowe sprzedawać w najbardziej atrakcyjnych dla klientów cenach. Stawiamy na korzyści współpracy doświadczane z obu stron.